Kdo vede nominace na MTV Video Music Awards? Beyoncé, Eminem a Iggy Izalea

Nedávno byly zveřejněny nominace na 31. ročník MTV Video Music Awards (MTV VMA). Letos si nejvíce nominací na své konto připsala americká zpěvačka Beyoncé, která má šanci uspět v 8 kategoriích, včetně té hlavní – Videoklip roku.

Beyoncé bude o vítězství v hlavní kategorii usilovat se snímkem Drunk in Love, ve kterém se představil i její manžel Jay-Z. Nominace má mimo jiné i v kategoriích Nejlepší ženské video a Nejlepší choreografie, a to s videoklipem k songu Partition. Dalšími umělci na seznamu jsou Eminem a Iggy Izaela, kteří mají shodně po 7 nominacích. Rapper Eminem se s klipem Berzerk utká o trofej Nejlepší hip-hopové video společně s dalšími čtyřmi nominovanými, kterými jsou – Childish Gambino, Kanye West, Drake a Wiz Khalifa.

MTV Video Music Awards

Více nominací mají například i Pharrell Williams, Ariana Grande, Lorde, Sam Smith, Sia a Avicii. Nominace pro novou kategorii Nejlepší lyrické video, které se bude vybírat pomocí sociálních sítí, budou oznámeny později.

Slavnostní předávání cen se bude živě vysílat 24. srpna z The Forum v Kalifornii. Prozatím je potvrzené, že během galavečera vystoupí 5 Seconds Of Summer, Usher a Ariana Grande. Rozhodně nebudou jediní a postupně přibydou další jména.

Romanie

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *