Dalším videoklipem bude Love the Way You Lie

V pořadí druhým videoklipem z alba Recovery bude Love the Way You Lie, na kterém spolupracoval Eminem společně s Rihannou. Režisérem snímku bude Američan korejského původu Joseph Kahn. Sám o tom informoval na svém Twitter účtu. Natáčení by mělo začít v úterý 20. července 2010.

Joseph Kahn oznámil natáční klipu

Joseph Kahn spolupracoval s několika známými umělci. Režíroval již mnoho klipů, například LoveGame od Lady GaGa, Womanizer a Toxic od Britney Spears, All the Lovers od Kylie Minogue a další. Kompletní režijní filmografii naleznete zde – www.en.wikipedia.org/wiki/Joseph_Kahn#Music_videography. S Eminemem natočil dva klipy – Without Me a We Made You.

Nucks

  

5 komentářů: “Dalším videoklipem bude Love the Way You Lie”

 1. ppapappaavvedeelllell napsal:

  to je moc fajne a neviš takhle kdy to vyjde ??? admine… :-)

 2. kakypetr napsal:

  to by mohl být podobný videoklip jako WMY nebo jak WM, když je to stejný režisér ne?

 3. ppapappaavvedeelllell napsal:

  co chceš na takovýmhle textem dělat komického ? bude to něco úplně jiného o lásce docela škoda …….. chtělo by to starého eminema něco jako we made you to byl suprovej videoklip :-) doufam že další cd bude na ten zpusob i když recovery neni vubec špatny nahodou je dost dobrý ale má pořat na vic :-)

 4. Admin napsal:

  @ppapappaavvedeelllell: Kahn psal na Twitteru, že 24. 7. 2010 dokončili natáčení a do týdne (resp. do konce července) by měla být premiéra klipu. Jenomže zatím ještě nic nevyšlo a žádné nové informace nejsou. Až to oficiálně vydají, objeví se to tady ;-)

 5. Shade45 napsal:

  Hej tento videoklip ma byt ako WM a povies mi co ma spolocne tato piesen s WM je to uplne iny text a uplne iny vyznam slov ako u WM … takze pochybujem ze to bude srandovne video …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *