Slaughterhouse – premiéra videoklipu Hammer Dance

Hammer Dance je název singlu z chystaného alba Welcome to: Our House, které vyjde pod hlavičkou Shady Records. Původně mělo toto album skupiny Slaughterhouse (Royce da 5’9”, Joe Budden, Joell Ortiz a Crooked I) jít do prodeje 15. května, ale podle posledních informací se termín vydání posunul na 12. června. Nyní máme možnost podívat se na videoklip, který měl svoji premiéru na hudební stanici MTV 22. dubna.

Videoklip k songu Hammer Dance natočili Slaghterhouse v texaském Austinu, kam zavítali na festival SXSW, kde se představili s posádkou Shady 2.0. Video obsahuje záběry z koncertu a ze zákulisí. V rozhovoru pro MTV členové Slaughterhouse popsali videoklip takto: “Jeden den v životě Slaughterhouse, hodně energie. Jsme jen průměrní chlápci, co se snaží dělat neobyčejné věci.”

V klipu můžeme zahlédnout například Kanyeho Westa, Big Seana, MC Hammera nebo samotného šéfa Shady Records uznávaného rappera Eminema, který se na výrobě alba Welcome to: Our House podílel nemalou měrou a jehož spolupráci si členové Slaughterhouse nemohli vynachválit.

[jwplayer file=”http://www.youtube.com/v/ZdnjbzB8Nh4″]

Romanie

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *