Chris Rock a Eminem ve studiu

Komik Chris Rock nedávno zveřejnil fotografii, která zachycuje jeho a Eminema před mikrofonem ve studiu, což je předzvěstí teorií o možné spolupráci na nové skladbě. Fotka se objevila na twitteru s popisem “Ve studiu s Eminemem nespíme.”

Za poslední dobu byl Eminem vidění s několika umělci ve studiu. Naposledy to byl Big Sean, který zveřejnil fotografii, na níž stoji bok po boku s Eminemem. K fotce kterou zveřejnil na svém Instagramu napsal popis “Dnešek byl historický“, z čehož vznikly další spekulace o tom, zda spolupracují spolu na Eminemově albu nebo zda Eminem bude zdobit album Hall of Fame od Big Seana.

Eminem a Chris Rock

Prelude

  

8 komentářů: “Chris Rock a Eminem ve studiu”

 1. TOM napsal:

  Ví někdo jak to vypadá s novým CD? Dle předešlých informací, už mělo být na světle světa, ale zatím furt nic ((

 2. Lukyem napsal:

  tak kde je to nový album :D už jsem nedočkavej.. doufám že v tý paříži nebude zpívat recovery já se těšil na ty nový a starý songy :D

 3. Lukyem napsal:

  Co to je “skalním fandům”? :) díky

 4. shadys napsal:

  To je to že to bude nejspíš Shady písně a ne jak na RECOVERY takže pro ty co ho poslouchaly před recovery prostě Shady ožil :)

 5. Nucks napsal:

  Lukyem, psygmat to tam vysvětlil dobře: “Němelo by se na něm objevit tolik popových věcí, jako tomu bylo u Recovery…”

 6. Lukyem napsal:

  Takže myslíte, že by mohla bejt možnost že by tam zpíval jako na Marshall Mathers, Eminem Show nebo Encore? Já mám prostě rád toho staršího Eminema prostě Slima Shadyho víte o čem mluvím? :)

 7. Nucks napsal:

  Necháme se překvapit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *