Co prozradil Paul Rosenberg o Emově novém albu?

Prezident nahrávací společnosti Shady Records a Marshallův manažer Paul Rosenberg nedávno poskytl rozhovor pro americký časopis Billboard. V tom mimo jiné prozradil několik informací o Eminemově chystaném albu.

Eminem

“Eminem letos určitě vydá novou desku, na které už nějakou dobu pracuje. Bezpečně se dá říct, že nové album vyjde po Memorial Day, ale nejsme si úplně jisti, kdy,” uvedl v rozhovoru Rosenberg. Memorial Day je americký svátek tzv. Den obětí války, který letos připadá na 27. května. Poslední Emovo album Recovery vyšlo v roce 2010, konkrétně 18. června. Dá se předpokládat, že nové album vyjde do konce června i z toho důvodu, že Eminem se v srpnu chystá do Evropy. Jak sám Paul dodal: “Už jsou potvrzeny nějaké termíny pro srpnová vystoupení v Evropě a uvidíme, co se ještě vyvrbí.”

Paul Rosenberg hovořil i o plánech Shady Records. Zmínil vydání alba Street King Immortal od 50 Centa, potvrdil, že Yelawolf začal v Nashville natáčet videoklip k singlu Way Out a že skupina Slaughterhouse se chystá pracovat na svém druhém albu pod hlavičkou Shady Records.

Romanie

  

Jeden komentář: “Co prozradil Paul Rosenberg o Emově novém albu?”

  1. Mayhem napsal:

    Už aby to vyšlo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *