Eminem a jeho role na debutovém albu Skylar Grey

Skylar Grey dokončila své debutové album nazvané Don’t Look Down, se kterým jí pomáhal i velikán hudebního světa – Eminem. Detroitský rapper se kromě featuringu v singlu C’mon Let Me Ride stal i výkonným producentem alba.

“Projevil velký zájem a podporu pro můj projekt, takže je přirozené, že se stal výkonným producentem alba,” řekla Skylar pro Rap-Up TV. “Eminem byl do projektu velmi zapojen a jeho přístup byl opravdu zodpovědný. Já jsem vlastně byla skutečně šťastná, že jsem mohla strávit spousty času s Marshallem, který mi dával rady, zpětný pohled na všechny skladby a pomáhal mi vybrat songy pro album,” upřesnila v rozhovoru 27letá rodačka z Wisconsinu.

Skylar Grey

Skylar v singlu C’mon Let Me Ride více ukazuje svoji hravou tvář, nicméně pro zbytek alba to není určující. “Ostatní písně jsou většinou trochu vážnější. Někdy i když jsem vážná, tak si myslím, že i to může být vtipné,” dodala Grey.

Skylar Grey nepíše pouze pro sebe, ale například pro Cee Lo Green napsala nový singl nazvaný Only You. “Když jsem začala psát více oduševnělé věci, tak jsem si uvědomila, že je to pro mě opravdu přirozené.”

Romanie

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *