Souboj videoklipů – vyhlášení vítězů soutěže

Jak jsme již informovali, Souboj videoklipů, který probíhal v uplynulých týdnech na našem fóru, byl spojen i se soutěží o dvě originální Emova trika. Všichni, kteří hlasovali ve finálovém kole a svoji volbu zdůvodnili v komentáři (to bylo podmínkou) dostali přidělené ID číslo a následně byli zařazeni do slosování. Celkem bylo přiděleno 24 ID čísel.

Jak se určil výherce? Jedno triko získává ten, jehož ID bylo vylosováno ve středečním tahu Sportky (12. 6.) v dodatkovém čísle v 1. tahu a druhé triko ten, jehož ID bylo vylosováno v dodatkovém čísle v 2. tahu. V pravidlech losování bylo předem stanoveno, že pokud padne vyšší číslo než 24 (tolik bylo přiděleno ID), dané číslice se sečtou (př. vylosované číslo bude 43 => 4 + 3 = 7).

Jak to dopadlo? V 1. tahu bylo jako dodatkové číslo vylosováno číslo 14, což znamená, že vyhrává ID 14, které patří k nicku Frlda a v 2. tahu bylo jako dodatkové číslo vylosováno číslo 40 (4+0=4), což znamená, že druhé triko vyhrává nick shadys, který má ID 4. Blahopřejeme!

Trička ze soutěže

Romanie

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *