Sticky Fingaz – minulost zahrnující Eminema

V životě narazíte na lidi, kteří jsou smíření s tím, že musí každý den do práce, že mají nějaký dům a mají z čeho žít. Pak jsou tu ale také lidé, kteří se chopí šance, když ji dostanou a chtějí s ní udělat díru do světa. Pro rappera, herce, producenta a spisovatele Stickyho Fingaze platí určitě druhá varianta.

Sticky Fingaz je známý pro spoustu věcí, od člena rapové skupiny Onyx (prodali přes 2 miliony nahrávek) až po herce vystupujícího v televizních show a klasických filmech jako Hra se smrtí (Clockers) a Právo silnějšího (In Too Deep). Sticky vzal osud do vlastních rukou. V jeho novém filmu, pojmenovaném Caught on Tape hraje v hip-hopovém drama. Je to rappový dialog od začátku do konce.

Sticky Fingaz

Jeho minulost je spjatá se spoustouch známých lidí z rapové scény. Dr. Dre, 50 Cent nebo Eminem. Byl bývalem členem nahrávací společnosti Aftermath Entertainment. A i díky tomu se podařilo nahrát pár skladeb s Eminemem. Z jeho prvního alba vydal dva singly. Jeden s názvem Get It Up a druhý What If I Was White. Na druhém z jmenovaných je Eminem jako host na refrénu.

Sticky Fingaz – What If I Was White feat. Eminem
[jwplayer file=”http://www.youtube.com/v/E7xGLUn6C8I”]

Tento talentovaný rapper Eminemovi službu oplatil. Dr.Dre sice připravoval beat, který se později objevil v songu Remember Me pro svoje album The Chronic. Eminemovi se ale tak zalíbil, že se nakonec společně i se Sticky Fingazem objevil na albu The Marshall Mathers LP. Na závěr je třeba říct, že Sticky po deseti letech připravuje své třetí studiové album.

Eminem – Remember Me
[jwplayer file=”http://www.youtube.com/v/GWgdH1gg1Wk”]

LukEakaEminem

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *