Lana Del Rey x Eminem

“Uhodim Lanu Del Rey dvakrát přímo do obličeje, jako Ray Rice,” rapuje Eminem v novém freestylu a svět má hned o čem mluvit.

V novém cypheru Shady Records (více infa zde) se Eminem opřel do spousty zmámých osobností. Nejvíc to však od něj pravděpodobně schytala Lana Del Rey, kterou Eminem hodlá “uhodit dvakrát přímo do obličeje,” na videu se pak pousmívá a přirovnává to ke kontroverzi v případu Ray-Rice.

Odkazuje tak na únorový případ, kdy Janay Rice byla napadnuta svým snoubencem a hráčem NFL, Ray Ricem. Hvězdě Baltimore Ravens byla pozastavena činnost a do teď neví, kdy se vrátí na hřiště.

EminemLanaDelRey

Eminemův útok je ale pro spoustu lidí dost zvláštní a nepochopitelný. Samotná Lana Del Rey totiž v několika rozhovorech, že Eminema poslouchá již od svých teenagerských let. “Ku*va, já miluju Eminema,” prohlásila v jednom z rozhovorů. Ovšem detroitský rapper opět ukázal, že mu není cizí se navážet do popových hvězd. Již v minulosti, hned několikrát, útočil na Britney Spears, Christinu Aguileru a Mariah Carey.

LukEakaEminem

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *