Nové číslo XXL na obálce s Eminemem, Dr. Dre a Jimmym Iovinem

Na obálce nového vydání časopisu XXL budou poprvé spolu při příležítosti oslav úspěchů Beats Electronic Jimmy Iovine, Dr. Dre a Eminem. Řada sluchátek Beats by Dr. Dre ovládla trh se sluchátky už před šesti lety.

Nyní jsou “Beaty” zpět s novou funkcí, Beats Music, což je služba zaměřena na streamování muziky z playlistů odborníků na jednotlivé žánry (včetně playlistů magazínu XXL). Eminem, jeden z největších umělců současnosti, pod vedením Dr. Dre a Jimmyho Iovinea spustil promo akci na jeho velmi očekávané album The Marshall Mathers LP 2 reklamou propagující Beats Music, tím nastartoval propagační kampaň pro tuto službu, která je již dostupná na iTunes.

XXL Magazine 2014 - Eminem, Jimmy Iovine a Dr. Dre

V novém čísle XXL rozmýšlejí Dr. Dre, Jimmy a Eminem nad vlivem jejich hudby na ostatní žánry a nad značkou Beats, o tom jak bude nová služba Beats Music pracovat a jak může změnit způsob zásobování fanoušků písničkami. Kromě rozhovorů se třemi největšími jmény na hip-hopové scéně se bude nové číslo věnovat rapperovi Schoolboy Q, který vydá v úterý 25. února svůj solo počin Oxymoron. Hit-Boy se svou skupinou HS87 promluví o svých plánech, 10 rapperů odhalí nejnáročnější texty své kariéry, Show & Proves (Ukaž se a dokaž) jmen jako Lil Bibby, Vic Mensa a Chinx a mnohem víc. Nové číslo XXL magazínu bude k dostání 11.března.

CkrabKilla

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *