Tyler, The Creator nazval Shady XV “sračkou”

Tyler, The Creator si nebral servítky a naprosto úpřímně řekl svůj názor ohledně Eminemova kompilačního alba “Shady XV.”

Eminemovo nové dvou-diskové album k výročí 15 let labelu Shady Records je venku už skoro dva týdny a zatím nedostává kladné ohlasy od kritiků a dokonce ani od některých fanoušků.

Tyler, The Creator několikrát o jeho sympatiích k Eminemovi v minulosti mluvil. Když Eminem vydal v loňském roce The Marshall Mathers LP2, tak na twitteru sdílel, jak je album skvělé a jaké jsou jeho nejoblíbenější songy na albu. Teď, když vyšlo Shady XV se na twitter Tyler taky vyjádřil, bohužel jeho tweet byl později smazán.

Existuje však fotka jeho tweetu. V překladu Tyler tweetnul: “Marshalle, si můj nejoblíbenější rapper, ale kámo, to Shady XV je sračka. Proč nikdo, kdo ho má rád mu neřekne, že to tak je ?

Skupina Odd Future, ke které Tyler, The Creator patří doprovází Eminema jako předkapela na spoustě jeho koncertech. Eminem se na jejich adresu také několikrát vyjádřil. “Tihle kluci vědí, co dělat. Rýmování jim fakt jde,” řekl rapper při rozhovoru s MTV v roce 2011. Tyler, The Creator je opravdu velikým Eminemovým fanouškem, ale i fanouškům někdy dojde trpělivost a chtějí říct, co si myslí.


Eminem s Tylerem, The Creatorem (druhý z prava) a jeho skupinou Odd Future při udělovaní cen Youtube v roce 2013.

LukEakaEminem

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *