Eminem mluví o drogové závislosti a návratu

“Doktor mi řekl, že ty nové zvláštní pilulky byl ve skutečnosti metadon, který jsem používal ke zbavení se závislosti na heroinu. Kdybych tušil, že je to metadon, tak bych jej pravděpodobně neužíval. Tenkrát jsem na tom byl ale opravdu hodně špatně, takže to nemůžu tvrdit na 100 %. Doktor tvrdil, že dávka metadonu, kterou jsem si vzal, se rovnala čtyřem dávkám heroinu. I poté, co mi bylo sděleno, že jsem téměř zemřel, tak mi to stále nedocházelo.”

Po detoxikaci utrpěl Eminem zranění kolene a bylo potřeba provést operaci. Kvůli nedávné zkušenosti s drogami mu však nebyly předepsány prášky proti bolesti. Eminem vzpomíná: “Začal jsem pátrat po domě, jestli bych nenašel krabičku Vicodinu… Prohledal jsem celý dům a až ve sklepě jsem konečně našel pár pilulek zabalených v ubrousku – rovnou tu nejsilnější variantu. A taky pár tablet Valia (Diazepam).“ Rapper tak podruhé spadl do drogové závislosti a konečně si přiznal, že v tom zase lítá. „Nikdy mi nedošlo, že má závislost na drogách zničila mou rodinu. Nyní, když jsem pochopil, že jsem závislý, konečně soucítím se svou matkou. Došlo mi to.”

“Chtěl bych učinit prohlášení –’Jsem zpět!’ Byl to pomalý proces. Mějte na paměti, že jako střízlivý jsem nenazpíval píseň sedm let. Dlouho mi proto trvalo dosáhnout stavu, ve kterém bych byl schopen nazpívat píseň střízlivý. Už si ani nemapatuji, kdy jsem natočil videoklip s čistou hlavou. Je tomu roky.” Dále pokračuje slovy: “Cítím se téměř jako malé dítě, které s rapem začíná. Chtěl bych najít novou inspiraci. Pokud ucítím, že nejsem schopen plně se odevzdat, pokud uvidím slabá slova, změním je. Rap byla má droga. Dříve mě dostával do výšin, ale to přestalo. Tak jsem si to musel zařídít jinak… Teď mi rap opět dodává sílu.”

Nucks

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *