Limp Bizkit

Spor mezi Eminemem a Everlastem se rozšířil a zasáhl i mezi Eminemovy někdejší přátele Freda Dursta a DJ Lethala ze skupiny Limp Bizkit. Eminem měl na výběr a předvídatelně znevážil slov na adresu téhle dvojky v písni "Girls" z alba skupiny D12 Devil’s Night. Eminem byl očividně naštvaný kvůli komentářům Lethala, které pronesl behěm návštěvy Limp Bizkit v televizní show TRL.

D12 měli v plánu nahrát diss s názvem "Quitter", který měl nabádat jejich fanoušky k tomu, aby napadli zakladatele skupiny House of Pain – Everlasta. Limp Bizkit projevili zájem spolupracovat s nimi na tomto songu. Jakmile ale nastal nahrávácí den, zavolal jim Fred Durst s tím, že jejich spolupráci ruší. D12 tak nazpívali píseň bez nich.

Zrušení této spolupráce bylo údajně hlavním důvodem nahrání písně "Girls", která dissuje Limp Bizkit, a ve které je označuje jako slečinky a vysmívá se jejich hitu "Rollin". Dalším důvodem k náhrání tohoto songu, byla účast Limp Bizkit v televizní show TRL. Zde byl DJ Lethal dotázán na spor mezi Eminemem a Everlastem, protože Lethal působil s Everlastem ve skupině House of Pain. Lethal prohlásil, že by ve skutečnosti Everlast nakopal Eminemovi zadek.

O sporu mezi Eminemem a Everlastem pak ještě Lethal prohlasil: „Jsou to přece chlapi, vyřeší si to sami mezi sebou.“ Pak také dodal, že pokud by měl oba srovnat po hudební stránce, tak by Everlast jistě vyhrál.

Eminem proklamoval, že urazil Dursta a Lethala kvůli jejich komentářům ve výše zmiňované show. Poté se s Limp Bizkit usmířil tím, že zaútočil na Everlasta v songu s názvem "Shit On You".

Songy týkající se konfliktu mezi Eminemem a Limp Bizkit

Eminem feat. D12 – Girls

Ostatní hledají: https://www eminemworld cz/limp-bizkit-nepratele
     

Komentáře nejsou povoleny.