50 Cent o Eminemovi: “On prostě ovládne track”

Během rozhovoru o 50 Centově nadcházejícím albu Street King Immortal řekl Fifty, že když se na písničce objeví Eminem, tak jednoduše zastíní ostatní interprety.

Rapper z Queensu také promluvil o společném tracku s Eminemem, My Life, kde se objevil i Adam Levine. 50 Cent řekl, že když odcházel ze studia, Eminem pořád nahrával, a protože nebyl Fifty přítomný, nebyl schopen zastavit Emovu ruku na 16 řádcích a tak se Shadyho sloka rozrostla až na 24 řádků.

“Celý nahrávání je hodně důležitý, když necháte Eminema dokončit track bez vaší přítomnosti, udělá z toho něco neuvěřitelnýho, přesně tak se stalo s jeho verzí na My Life. Prostě jsem to típnul a odešel,” vysvětluje 50 Cent. “Kdybych tam zůstal, připomněl bych mu, že 16 řádků je strop, ale já tam nebyl a on pořád psal a dostával se hloubš a hloubš do songu, a tak se z toho nakonec vyklubalo 24 řádků textu. Bylo to ale úžasný, nebyl žádnej důvod k tomu, to nějak měnit nebo přepisovat.”

Kromě My Life se Eminem objeví na další písničce z alba, jedná se o song s názvem Champions. “Nahrávání probíhalo v Detroitu. Je to jeden z těch songů, kdy prostě víte, že to je jak dělaný pro Ema,” říká Fifty. “Protože když ten track slyšel, reagoval na to: ‘Tohle je moje a Fiftyho věc.’ A tak Eminem napsal svou část na track a když mi to pak pustil, dost se mi to líbilo. Potřeboval jsem vědět, jak mám na to jít, chápeš, v jakym duchu se to nese. Pak jdu do jinýho studia a nahraju svoji část… Pak si to znova pustim. Protože Eminem použil něco (přirovnání, zmínky apod. – pozn. red.), a já nechtěl mluvit o tom samém. Je tu spoustu lidí, které Em respektuje a jejich jména jsou na tracku. Já jen nechtěl aby byla ta samá věc řečená dvakrát.”

Ačkoliv zatím nebyl oficiálně oznámen tracklist pro Street King Immortal, již nyní máme od 50-Centa potvrzeno pár jmen, které se na albu objeví, nechybí zde Eminem, Dr. Dre, Young Jeezy nebo Chris Brown. Album by mělo vyjít 18. srpna 2016.

CkrabKilla

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *