Informace a historie

EminemWorld.cz jsou české fanouškovské stránky o americkém rapperovi Eminemovi. Naleznete zde nejen novinky o aktuálním dění kolem něj, ale i veškeré základní informace – biografii, diskografi, filmografii, texty, překlady a jiné další podrobnosti.

Na celém webu je přísný zákaz kopírování jakýchkoliv textů nebo jejich součástí. Pokud byste odsud chtěli využít některé texty, napište svou žádost na e-mail admin@eminemworld.cz. Uveřejňování článků bez předchozího písemného souhlasu není povoleno.

První verze stránek byla spuštěna 28. května 2003 na adrese EminemWorld.wz.cz, kde se doposud v původní podobě nachází. Ve své době byl web poměrně často navštěvován, avšak z důvodu nízké frekvence aktualizací došlo v průběhu času k odlivu návštěvníků. Kolem roku 2005 se tedy začala vytvářet nová verze, ve které jsme počítali s pravidelnějšími aktualizacemi a rozšířením obsahu.

S druhou fází přišly velké změny – zaregistrovali jsme vlastní doménu eminemworld.cz, přešli jsme pod placený webhosting a vzniknul nový vzhled. Tato druhá verze byla spuštěna 10. května 2009 a velmi pozvolna se dostávala do povědomí uživatelů. Zlom nastal po zavedení sekce s novinkami, kde se nacházely nejnovější informace kolem Eminema. Tato sekce byla spuštěna 31. května 2010 a zapříčinila téměř zdvojnásobení dosavadní návštěvnosti. Na žádost z řad uživatelů bylo v průběhu času založeno i diskuzní fórum. To spatřilo světlo světa dne 13. září 2010 a naleznete ho na adrese Forum.EminemWorld.cz. Na fóru máte možnost diskutoval s ostatními uživateli o Eminemovi, aktuálním dění v hudbě, ale i o čemkoliv jiném.

V současné, třetí, verzi webu se momentálně nacházíte. Spuštěna byla 1. dubna 2011. Z důvodu dalšího rozvoje a s ohledem na budoucnost jsme byli nuceni změnit poskytovatele hostingu a také došlo ke kompletnímu předělání designu stránek.

     

Komentáře nejsou povoleny.