Spolupráce

Sponzoring

Pořádáte soutěž nebo byste chtěli zpropagovat svůj web, výrobek či službu? Kontaktujte nás s nabídkou a Vašimi podmínkami a můžeme společně uspořádat soutěž pro návštěvníky EminemWorld.cz nebo se domluvit na jiné formě spolupráce. V minulosti jsme uspořádali již dvě soutěže, kterých se aktivně zúčastnilo průměrně 100 návštěvníků tohoto webu.

Partneři

Demoshop.biz

Demoshop.biz – Prodejce zahraniční muziky na CD, DVD a Blu-ray. Třička a doplňky pro hudební fanoušky. Sponzor první soutěže o CD/DVD.

Demoshop.biz

MonsterCables.cz – Autorizovaný prodejce sluchátek Beats by Dr. Dre a dalšího sortimentu Monster Cable. Sponzor druhé soutěže o slevové kupóny a trička.

Zpětné odkazy

Máte vlastní web zaměřený na hudbu, hip-hop nebo podobná témata a rádi byste s naším webem vyměnili zpětný odkaz? Pokud jsou Vaše stránky na podobné úrovni (nebo vyšší) jako EminemWorld.cz, kontaktujte někoho z našeho týmu s Vaší žádostí a brzy se můžete objevit v seznamu níže.

Spřátelené weby

ONEmusic.cz - hudební databáze

ONEmusic.cz – hudební databáze, kde můžete hodnotit alba nebo poslouchat hudbu online.

DotykovySvet.cz

DotykovySvet.cz – Novinky ze světa aplikací, her a všeho kolem Androidu.

GamingSite.cz

GamingSite.cz – Magazín se zaměřením na videohry si klade za cíl informovat širokou veřejnost o novinkách na herní scéně.

HipHopZije.cz

HipHopZije.cz – Internetový magazín nejen o českém a slovenském hip-hopu.

GreenDayBand.cz – český fanklub kalifornské skupiny Green Day

StreetFame.org – Internetový magazín zaměřující se svou činností především na nevšední a kontroverzní témata.

Naše bannery

Máte své vlastní stránky a rádi byste podpořili tento web? Tak právě pro vás je určena tato sekce. Umístěním jednoho z níže uvedených odkazů vedoucích na tento web jej pomůžete zviditelnit. Naleznete zde bannery a ikony nejčastěji používaných rozměrů. V současnosti je zde pouze jeden rozměr ve dvou verzích, další budou následovat. Děkuji za podporu.

Full banner – 468 × 60 px

Verze 1

<a href="http://www.eminemworld.cz"><img src="http://www.eminemworld.cz/img/bannery-a-ikony/468-60-01.png" width="468" height="60" style="border:0" alt="eminemworld.cz" /></a>

Banner 1

Verze 2

<a href="http://www.eminemworld.cz"><img src="http://www.eminemworld.cz/img/bannery-a-ikony/468-60-02.png" width="468" height="60" style="border:0" alt="eminemworld.cz" /></a>

Banner 2

     

Komentáře nejsou povoleny.