Premiéra videoklipu 50 Cent – My Life feat. Eminem & Adam Levine

22. října 50 Cent na svém Twitteru oznámil, že v Detroitu natáčí nový videoklip k singlu z jeho alba Street King Immortal, které vyjde 23. února příštího roku. Song nese název My Life a Fifty na něm není sám. Jako doprovod si přizval dva hosty – Eminema a Adama Levina, frontmena skupiny Maroon 5. Datum vydání oznámil na 27. listopadu.

Nemuseli jsme ale čekat dlouho a Fifty nás potěšil trailerem na klip. Z něj jsme mohli slyšet krátké ukázky refrénu a slok obou rapperů. Toto pondělí jsme už mohli slyšet uniklou cenzurovanou verzi nahrávky. V ten samý den s ním vystoupili Fifty a Adam v talentové show televize NBC The Voice. Eminem zde však přítomen nebyl.

[jwplayer file=”http://www.youtube.com/v/CPQFivmXoSU”]

Kde však přítomen byl, je rozhovor pro MTV, kde krátce oba hlavní aktéři singlu promluvili o videoklipu. Singl vyšel podle plánů v úterý 27. 11. a klip měl premiéru ve stejný den na MTV Jams. Na YouTube se objevil kolem desáté hodiny večer (českého času, USA -6). A tak po roce a 3 měsících máme možnost Eminema vidět v novém videoklipu.

[jwplayer file=”http://www.youtube.com/v/cN4fNaUAMbA”]

Eminem zřejmě na Fiftyho albu neřekl poslední slovo. Podílí se na něm významným producentským dílem a také by se měl objevit jako host společně s Young Jeezym v songu nesoucím název By Any Means.

LukEakaEminem

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *