Eminem a Dr. Dre na obalu Vibe + rozhovor

Eminem a Dr. Dre se objeví na přední straně amerického hudebního magazínu Vibe. Ten jde v USA do prodeje 16. srpna 2010. Na obálce minulého čísla se objevil rapper Diddy. V rozhovoru z časopisu se mimo jiné dočtete o tom, jaké měl Eminem pocity, když se dozvěděl o smrti své kolegyně z filmu 8 Mile Brittany Murphy.

Eminem a Dr. Dre

Přemýšlíte někdy o své smrti?
Jo, myslím na ni. Hodně. Přemýšlím o tom často. Snažím se na to nemyslet, ale nejde to. Mrazí mě z toho, protože mi bylo řečeno, že pokud bych se dostal do nemonice jen o dvě hodiny později, už jsem tady nemusel být. Proto o tom přemýšlím tak často. Nejvíce na to myslím večer, když ležím v posteli. Stále mě to děsí.

Jaké byly vaše pocity, když jste se dozvěděl, že vaše kolegyně z filmu 8 Mile, Brittany Murphy, zemřela?
Bylo to šílené. Je to šílené, protože jeden čas jsme si byli opravdu hodně blízcí. Ona byla skutečně dobrý člověk. Je to šílené, když vidíte, co se s lidmi kolem vás děje, nejen v Hollywoodu. Se všemi těmi herci…

…a se známými lidmi.
Známí lidé. Slavní lidé jsou jsou zatěžováni přehnanými nároky a… To zní skoro jako reklama. Wow.

Znělo to skoro jako Sally Struthers. "Prosím, dejte to na charitu."
Jasně. Ale takhle to chodí. Tohle je jedna z těch věcí, kde ti sláva pomůže. Doktoři ti div nelíbají zadek, protože jsi celebita a to oni zbožňují. "Ach, můžu zavolat Eminemovi a dostat ho hned k telefonu. Ahoj Marshalle, jak se máš? Nepotřebuješ předepsat nějaké léky?" Někteří doktoři ti dají určité věci jenom proto, kdo jsi.

Nucks

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *