Love the Way You Lie s Rihannou má pokračování

Po úspěchu jejich první spolupráce s názvem Love the Way You Lie se nyní duo Eminem a Rihanna rozhodli pokračovat. Společně tak vytvořili jakési pokračování původního songu. Nová píseň nese název Love the Way You Lie (Part II).

Eminem a Rihanna na MTV Video Music Awards 2010

Skladba se objeví na Rihanny připravovaném albu pojmenovaném Loud. Datum vydání bylo stanoveno na 16. listopad 2010. Eminem je na obalu alba uveden jako spoluautor. Produkce druhé části úspěšného singlu se ujal anglický producent Alex da Kid, stejně jako tomu bylo u první části.

„Končí refrén a nastupuje hook, který je působivější a dramatičtější než kdy předtím. Z Eminema srší vztek. Rapuje o bolesti, kterou si se svou láskou navzájem způsobují. Veršuje rýmy o hádkách mezi ním a jeho vyvolenou.“ Tak popisují song recenzenti MTV.

Rihanna k tomu řekla: „Slyšela jsem nedokončenou verzi, pouze s pianem. Mělo to být jen jako bonus na iTunes. Já jsem si jí ale zamilovala. Nahráli jsme to a pak jsme udělali ještě jednu verzi s podkresem bubnů. S Eminemem a bubny to znělo skutečně dobře. Mám ráda obě verze – tu starou i tu novou.“

Rihanna feat. Eminem – Love the Way You Lie (Part II)

[jwplayer config=”mp3″ file=”http://rapradar.files.wordpress.com/2010/11/rihanna-love_the_way_you_lie_pt_2_feat_eminem.mp3″]

Nucks

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *