Pink složila poklonu Eminemovi

Eminem požádal Pink, aby mu nazpívala vokály pro skladbu Won’t Back Down z jeho platinového alba Recovery. Tím dal najevo určitou náklonnost k této zpěvačce. Co si ale o Eminemovi myslí samotná Pink? „Myslím, že je vtipný. Je také jeden z nejpoetičtějčích lidí hudebního odvětví. Takového jsem ještě nikdy nepotkala,“ řekla Pink časopisu Spin.

Pink

Na rozdíl od svých hudebních kolegyň – Britney Spears, Christiny Aguilery nebo Jessicy Simpson – byla Pink jako jedna z mála ušetřena Eminemovu výsměchu v jeho písních. „Vždycky jsem se bála, aby si mě nevybral jako cíl. On se ke mně ale vždycky choval mile a když mě požádal, abych účinkovala na jeho albu, musela jsem souhlasit,“ řekla zpěvačka polichoceně.

Eminem vyjádřil svůj obdiv své rebelské kolegyni již v předchozím rozhovoru. „Vždycky jsem respektoval, co dělá,“ řekl pro BBC Radio 1. „Když jsme dělali na songu a já ji slyšel zpívat, tak jsem věděl, že to bude bomba.“ Rap-rockové duo je možné slyšet v reklamě na hru Call of Duty: Black Ops. Eminem předvádí tuto píseň také při svých živých vystoupeních.

Nucks

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *