Dr. Dre a Eminem vysvětlují význam klipu I Need a Doctor

Veškeré informace hovoří o tom, že by po dlouhých deseti letech nahrávání mohlo spatřit světlo světa nové album Dr. Dre nazvané Detox. A právě Eminem byl jedním z těch, kdo na něj zatlačili, aby konečně tuto velmi očekávanou desku dokončil.

„V průběhu celé své kariéry se snažím dostat z Dr. Dre nějakou zpětnou vazbu. A song I Need a Doctor je přesně ta odpověď, kterou jsem potřeboval slyšet,“ říká Eminem v rozhovoru pro televizi Extra. „Vyzařuje z něj taková energie, kterou jsem nikdy předtím neviděl. Dokonce jsem na něj zatlačil, aby dokončil to album.“ Eminem pak vysvětil koncept celého videoklipu, který má za cíl uvést Dr. Dre zpátky do hudebního světa. „Autonehoda a následné kóma má být obrazné vyjádření toho, jak se Dre doposud cítil. Já a hip-hop se ho snážíme dostat zpátky do života.“

Sám Dre označil klip za jakousi sebereflexi, ve které se ohlíží zpátky do minulosti. „Cítím, jako by ta píseň bylo nějaké znovuzrození. Možná mě samotného, možná něčeho, co mi má přinést budoucnost. Je to zvláštní, ale během natáčení klipu jsem měl pocit nápravy. Prostě jsem cítil, že tohle je ta správná cesta,“ dodal Dre.

[jwplayer config=”16-9″ file=”http://www.youtube.com/watch?v=KZwEm9YNjcQ”]

Nucks

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *