Elton John dostal od Eminema svatební dar

Odvykací kúra sice přinutila Eminema hledět na svět jinýma očima, nicméně ani po jejím absolvování neztratil svůj osobitý smysl pro humor. Svého blízkého přítele Eltona Johna totiž obdaroval velmi zvláštním a vtipným dárkem.

Sir Elton John pomáhal rapperovi porazit jeho drogovou závislost a tak se z nich stali opravdoví přátelé. Nyní, když John uzavřel registrované partnerství se svým přítelem Davidem Furnishem, jej Eminem obdaroval zajímavým dárkem. Při jeho rozbalování se tak Elton hodně pobavil. „Má skvělý smysl pro humor. Když jsme s Davidem vstupovali do registrovaného partnerství, poslal nám dárek,“ popisuje Elton pro časopis Rolling Stone. „V krabičce byl sametový polštářek a na něm dva kroužky na penis poseté diamanty. Tady máte toho homofoba,“ směje se Elton John.

Eminem a Elton John na Grammy 2001

Elton John, který si mimochodem zazpíval s Eminemem na udílení cen Grammy v roce 2001, prozradil, že je mezi nimi zvláštní vztah. Dokonce si prý návzájem říkají vulgárními výrazy. „Hodně se spolu nasmějeme. Oslovujeme se třeba ‚ty hajzle‘. Pak se ho zeptám, jak se mu daří a vždycky mu zdůrazním, že jsem na něj pyšný.“

Britský hudebník si rappera skutečně velmi oblíbil. „Mám ho moc rád. Sice se s Marshallem moc nevídáme, nicméně si často voláme. Opravdu na sobě hodně zapracoval a změnil se. Nedávno jsem ho viděl na fotce v jednom časopisu a vypadal tam jako 17letý klučina. Jsem tak šťastný i za něj,“ dodal.

Nucks

  
Ostatní hledají: https://www eminemworld cz/2011/elton-john-dostal-od-eminema-svatebni-dar

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *