Eminem odmítl vystoupit za 6 milionů dolarů

Když víte, že jste žádaný a nemáte finanční problémy, tak si můžete dovolit odmítnout vystoupení za 6 miliónů amerických dolarů. To je přesně to, co udělal rapper Eminem, když nepřistoupil na nabídku pořadatelů festivalu Big Day Out (BDO).

Eminem při vystoupení

Ken West, jeden z promotérů BDO, uvedl, že Eminem odmítl účast na festivalu a to i přesto, že se jednalo o jediný večer za 6 miliónů dolarů. Ken West dále pro New Zealand Herald přiznal, že Eminemovi nabídli takto vysokou částku proto, že mají informace o tom, že Eminem za nedávné australské koncerty v Sydney a Melbourne dostal od Dainty Group zaplaceno 15 miliónů amerických dolarů.

Detroitský rapper však ani zdaleka nepatří mezi nejlépe placené hudební umělce. Eminem dokonce nefiguruje ani v seznamu top 25 nejlépe vydělávajících hudebníků dle časopisu Forbes.

Pro dokreslení – BDO je každoroční hudební festival, který se koná v několika městech v Austrálii a na Novém Zélandu, vždy koncem ledna a začátkem února. Festival vznikl v roce 1992 v Sydney, kde vystoupila řada alternativních domácích i zahraničních kapel včetně Violent Femmes a Nirvany. V současné době se festival představuje v 7-8 městech.

Romanie

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *