Na chicagský festival Lollapalooza 2011 zavítá i Eminem

Americký rapper Eminem, anglická rocková kapela Muse nebo američtí Foo Fighters. To jsou první tři jména, která byla představena pro letošní ročník hudebního festivalu Lollapalooza. Ten se bude konat ve dnech 5. – 7. srpna 2011 v chicagském Grant Parku.

Toto složení je potvrzeno z několika renomovaných zdrojů, nicméně promotéři festivalu C3 Presents zatím stále mlčí. Eminem by tak měl s největší pravděpodobností zahrát písně ze svého aktuálního alba Recovery, díky němuž se letos vrátil na výsluní. Také Foo Fighters, v čele s bývalým bubeníkem Nirvany Davem Grohlem, hlásí svůj comeback se svým sedmým studiovým albem, jehož vydání je naplánované na duben. Nový materiál k desce sbírali a nahrávali dlouhé čtyři roky. Zatimco britští Muse zahrají letos již na několikátém festivalu.

Lollapalooza 2011

Jako další trháky tohoto festivalu se uvažují jména jako Best Coast, Girl Talk, Crystal Castles nebo Lykke Li. Minimálně ještě další tři umělci doplní již zveřejněnou hvězdnou trojku. Kompletní seznam účinkujících na Lollapalooza 2011 bude oficiálně zveřejněn v dubnu tohoto roku.

Nucks

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *