Na předávání cen Grammy vystoupí i Eminem

Pořadatelé dnes zveřejnili první šestici účinkujících na předávání cen Grammy. Mezi hlavní hudební hosty tak patří Eminem a Lady Gaga. Spolu s nimi se show zúčastní Cee Lo Green, Katty Perry, Arcade Fire a Miranda Lambert. Seznam účinkujících ještě není kompletní.

Eminem, jedenáctinásobný držitel Grammy, vystupoval na ceremoniálu již minulý rok s Lil Waynem a Drakem, takže v tomto ohledu není žádným nováčkem. Letos je navíc nominovaný na úctyhodných 11 cen, včetně těch hlavních za Nahrávku roku, Píseň roku a Album roku. Vévodí tak nominacím pro letošní ročník. V závěsu za ním je Lady Gaga se šesti nominacemi, zatímco Cee Lo Green a Katy Perry mají po čtyřech nominacích.

Drake, Eminem a Lil Wayne na 52. ročníku Grammy

Od Eminema se očekává, že vybere něco ze své poslední desky Recovery, která se stala za rok 2010 nejprodávanějším albem. Přičemž Lady Gaga přislíbila zahrát úplně poprvé nový singl Born This Way z připravované stejnojmenné desky, jejíž datum vydání je určeno na květen 2011.

Čtěte také:
Je známá první šestice účinkujících na udělování Grammy na webnoviny.sk
Na předávání cen Grammy vystoupí Lady Gaga, Eminem nebo Arcade Fire na musicserver.cz

Nucks

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *