Premiéra videoklipu Fast Lane

[jwplayer config=”16-9″ file=”http://www.youtube.com/v/rJOsjP33nF4″]

Podrobné informace o videoklipu naleznete zde.

Nucks

  

9 komentářů: “Premiéra videoklipu Fast Lane”

 1. Rony napsal:

  Budou k tomu titulky ?

 2. Susan napsal:

  Nucks díky!

 3. Surmi napsal:

  Luxusnííí :-)) to se jim povedlo :-))

 4. Nucks napsal:

  Rony, titulky k tomuhle klipu neplánuji. Budou až ke Space Bound.

  Susan, není zač ;-)

 5. Ledg napsal:

  Nucks když neplánuješ k tomuhle titulky tak by ses ujal třeba něčeho ? Protože než vyjde Space Bound to bude jeste pár pátků trvat. A ty si do tý doby můžeš přeložit i Fast lane nebo něco staršího, jednodušího (Lose Yourself, Like to Soldier..)

  Btw. na tomhle webu je všechno strašně pozdě a stále později, myslím že dřív to tu bylo lepší. Teď než se dozvím že je fast Lane tak už to jede 2 týdny na netu :/ Chtělo by to někoho schopnějšího páni vedoucí :(-)

  Jinak klip fakt super. Ty animace to se jim fakticky povedlo dost mě to překvapilo ;) Em a Royce Da si to rozjeli na plný koule a nejde k nim dodat víc než že GJ hoši, jen tak dál :)

 6. Nucks napsal:

  Ledg, jestli si představuješ, že veškerý svůj volný čas trávím prací na těchto stránkách, tak tě vyvedu z omylu – není to tak. A když řeknu, že nepřeložím Fast Lane, neznamená to, že mi vznikl volný čas na překlad něčeho dalšího. To opravdu ne. Žiju také reálný život.

  Jednoduše řečeno – nemám momentálně mnoho času na přidávání aktuálních novinek. Web stojí a padá na jednom člověku – na mně. A jestli mě označuješ za neschopného, tak se podívej kolem sebe a polož si otázku, jestli by tyhle stránky dal dohromady neschopný člověk.

  P.S. Videoklip ke Space Bound vychází v pondělí 27. června 2011. Stačí sledovat místní fórum.

 7. VaŁŁy napsal:

  škoda,že nemáš čas na titulky k Fast Lane,protože bych chtěla vědět aspoň trochu o co tam de…:) něco dokážu přeložit,ale zas tak dobře s AJ na tom nejsem__:)
  – jinak to video se jim fakt povedlo :) je super :) i video k Space Bound :)

  Ledg : mě se tenhle web líbí a když tobě se zdá pomalej tak si udělel svuj vlastní,lepší nebo sem nechoď :P……ale hezčí web než je tenhle stejně neuděláš……:PP

 8. Ledg napsal:

  Nuck, nechtěl sem do tebe nějak rít, ale jenom říkám že na tomhle webu jsou občas aktuality už trochu neaktuální. To že seš na tenhle web sám mi nedošlo, nesleduju fórum ani info o webu, takže jestli se tě to dotklo. Pardon.

  Člověk který by ti s tím rád pomohl by se možná našel. A myslím že by zaplnil tu malou mezeru, která to tady malinko brzdí. To s tím časem naprosto chápu, takže.. tak :) Sám bych to nezvládl, má úcta ;)

  Jinak fajn web sem tu dlouho a pořád pravidelně navštěvuju, byla to jenom taková připomínka..lidi :D

  Tak GL (GJ) :)

 9. Nucks napsal:

  Ledg, nic se nestalo. Konstruktivní kritiku beru :)

  Snažím se stáhnou deficit, aby byly novinky zase aktuální.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *