Skylar Grey: Eminem a Dr. Dre zachránili mou kariéru

Ještě před několika lety americkou zpěvačku a multiinstrumentalistku Holly Brook skoro nikdo neznal. V průběhu času si změnila jméno na Skylar Grey a vypracovala se, takže zpívala s několika známými hvězdami jako jsou Diddi, Lupe Fiasco, Eminem nebo Dr. Dre. A právě poslední dva jmenovaní nastartovali novou éru její kariéry. V rozhovoru pro Rap-Up TV se pohledná brunetka rozpovídala o svém osobním i pracovním životě.

Skylar Grey na 53. ročníku Grammy Awards

„Můj osobní život a celá kariéra se rozpadala, a tak jsem se uchýlila do ústraní. Daleko od ruchu velkoměsta a celého hudebního průmyslu,“ prozradila Skylar. „Cítila jsem na sobě, že ztrácím kontakt se sebou samou.“ Ještě jako Holly Brook vydala Skylar v roce 2006 EP pod názvem Holly Brook EP. Skylar Grey dříve spolupracovala i se skupinou Linkin Park a jako vokálistka působila také u projektu Mika Shinody – Fort Minor.

Dr. Dre vyžadoval pro svůj hit I Need a Doctor zvučné jméno. Eminem však naléhal, aby byla jako vokálistka vybrána právě Skylar Grey. Ta na tom nebyla v té době zrovna nejlépe a nová spolupráce by ji mohla dostat zase na výsluní. „Eminem prostě trval na tom, abych tu skladbu zpívala já. A tak si mě vybrali. Změnilo to můj život,“ dodala pokorně Skylar.

Nucks

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *