30. výročí G-Shock za účasti Slaughterhouse a Eminema

Ve čtvrtek 9. srpna se v New Yorku konala exkluzivní soukromá akce, která byla uspořádána k 30. výročí hodinek značky G-Shock.

Během multimediální tiskové konference byli účastníci zasvěceni do nových technologií a byli seznámeni s připravovanými produkty na rok 2013. O největší překvapení se však postaral dlouholetý příznivec značky G-Shock rapper Eminem, který pro více jak 2 000 hostů uspořádal soukromý koncert.

Slaughterhouse – My Life
[jwplayer file=”http://www.youtube.com/v/d2zdk0EJI9o”]

Celou hudební show v Hammerstein Ball otevřela skupina Slaughterhouse, která společně s DJem Dramou rozehřála a pobavila pozvané hosty z odvětví módy, filmu, umění a sportu. Když se na pódiu objevil samotný Eminem přivedl přítomné doslova do varu. Atmosféra byla překvapivě uvolněná a Eminem rozdával svoji úžasnou energii na všechny strany. Během večera Em předvedl na tucet písní včetně hitů Lose Yourself, Love the Way You Lie, Not Afraid a The Real Slim Shady.

Eminem – I Need A Doctor
[jwplayer file=”http://www.youtube.com/v/7iN9-0fwawM”]

Eminem – The Way I Am
[jwplayer file=”http://www.youtube.com/v/rrB85Us7Okg”]

Eminem – Lose Yourself
[jwplayer file=”http://www.youtube.com/v/BIaufhcq2OU”]

Romanie

  

4 komentáře: “30. výročí G-Shock za účasti Slaughterhouse a Eminema”

 1. Leyoph napsal:

  Neviem čím to je ale je 11.9. a táto zpráva z 12.8. mi tu naskočila včera :( :D Ja nwm že či máte spomalený update SERVERA alebo čo

 2. Nucks napsal:

  Jedná se o starší informace z léta, datum je tam takhle schválně.

 3. Leyoph napsal:

  Aha díky.. Lebo váš web si fakt cením máte tu veci o ktorých by som sa inde možno ani nedozvedel.. Len mi prišlo divné že ste nemali napísané už o Welcome to Our house a tak

 4. Nucks napsal:

  Díky, snažíme se informovat o všech důležitých zprávách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *