Benzino se omlouvá za rozepře, které vedl s Eminemem

Benzinův spor s Eminemem se datuje až do roku 2002. Jednalo se o osobní rozepře, při kterých označil Benzino Eminema ve své skladbě Die Another Day jako “Hitlera rapu”. Od té doby se však mnoho věcí změnilo.

Benzino vedl společně se svým obchodním partnerem Davem Maysem časopis The Source a prostřednictvím něj pořádal štvavou kampaň na tehdejšího Slima Shadyho. Eminem si však nenechával nic líbit a sám také na tyto výzvy odpovídal dobře mířenými diss tracky The Sauce a Nail in the Coffin.

Benzino

“Dnes mohu říct, že jsem se tehdy mýlil. Na rovinu uznávám, že je Em skvělý textař a dokáže se v hip-hopu realizovat jako nikdo jiný,” prohlásil Benzino ve středečním vydání pořadu RapFix Live. V rozhovoru také uvedl, že je z něj jiný člověk: “Nedá se srovnávat to, co bylo tehdy, s tim, co je dneska. Všechny spory pomalu utichají a žádné drama se nekoná. Dneska už s nikým nebojuju. Věřím, že ty rozepře mezi mnou a Emem jsou už dávno za námi.”

Bostonský MC, který je nyní hvězdou reality show Love & Hip Hop: Atlanta hudební stanice VH1, si myslí, že jeho výchova a drsné prostředí Beantownu bylo příčinou toho, že se do Eminema pustil. Dalším důvodem mohla být také Eminemova odlišná barva pleti. Nyní však Benzino oceňuje přínos detroitské megahvězdy, se kterou přišel i odlišnoý pohled na hip-hop.

“Eminem si jede pořád na svojí vlně a je stále velkým přínosem i pro současný hip-hop, který spojuje lidí různých ras – bílé, černé, latino, asijské. Je tu pro všechny,” dodal v rozhovoru. “Pravděpodobně mě kvůli těm sporům tehdy hodně lidí nesnášelo. Asi jsem tím naštval hodně lidí a tímto bych se chtěl celému hip-hopu omluvit,” uzavřel Raymond Scott alias Benzino.

Nucks

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *