Eminem vzkázal 50 Centovi: Neumírej kvůli hamburgeru

Nedávno byl v nemocnici hospitalizován 50 Cent, protože trpěl těžkými bolestmi břicha. Cent, který je notoricky známý tím, že před lety přežil 9 střel, během svého pobytu v nemocnici přijal i telefonát od svého dlouholetého kamaráda a kolegy Eminema. Ten měl pro Fiftyho jasný vzkaz.

“Hele Fifte, byl jsi devětkrát střelen a jestli teď zemřeš kvůli hamburgeru, tak to nebude dobrý. To lidi nikdy nepochopí,” mimo jiné uvedl Em při telefonickém rozhovoru s Centem. Ten těsně předtím, než Eminem zavolal, popsal svůj stav slovy: “Vážně jsem se cítil jako mrtvý. Zatraceně. Nevěřím tomu, co se právě stalo.”

50 Cent z nemocničního lůžka prostřednictvím Twitteru poslal i vzkaz svému boxerskému příteli Floydu Mayweatherovi, který zněl: “Nechci jít na operaci.” To naštěstí nakonec Cent nemusel. Několik hodin po propuštění z nemocnice Fifty pro MTV News uvedl: “Cítím se líp, mám dobrou náladu.” Dále pak upřesnil, že měl obavu, aby nemusel na operaci s ucpaným tenkým střevem.

DJ Drama, který hostuje na posledním Centově mixtapu The Lost Tape, pro MTV News uvedl, že měl o Centa starost. Do nemocnice mu tak pro zlepšení nálady poslal tři plyšová zvířátka: žirafu, slona a lva.

50 Cent v nemocnici s plyšákama

Romanie

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *