Jak se bude jmenovat nové album Slaughterhouse?

Slaughterhouse nedávno prozradili název jejich chystaného alba. Welcome to: Our House se bude jmenovat jejich nový studiový počin, který vyjde 15. května pod hlavičkou Shady Records. Na průběh nahrávání samozřejmě úzkostlivě dohlíží Eminem.

Skupina rovněž oznámila i data koncertního turné na podporu tohoto alba. Tour začne 8. března a skončí 3. května, což dohromady tvoří 43denní turné po Severní Americe.

Slaughterhouse je americká hip-hopová skupina, která vznikla v roce 2008 poté, co Joell Ortiz, Crooked I a Royce da 5′9″ spolupracovali na skladbě Joea Buddena s názvem Slaughterhouse. Toto seskupení zažilo úspěch po vydání jejich debutu se stejnojmenným názvem, který vyšel 11. srpna 2009 pod taktovkou E1 Music. Hned nato si jich všiml Eminem (šéf Shady Records), který se skupinou v lednu 2011 podepsal smlouvu.

Slaughterhouse

I když je Eminem v rapových kruzích považován za lyrickou star, Slaughterhouse vysvětlili v rozhovoru pro MTV News, že nahrávání alba nechal čistě v jejich režii. „Je to skvělý člověk a to, že s ním můžeme spolupracovat, mi dělá ještě větší radost z naší práce,“ řekl Joe Budden. „Když jste s ním, tak absolutně zapomínáte na to, že je jeden z těch největších rapperů a že je tak úspěšný. Je to velká osobnost s obrovským zájmem o kulturu a velmi dobře se umí naladit na to, co se kolem něj děje.“

Prelude

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *