Mac Miller o setkání s Eminemem v Japonsku

Setkání s Eminemem je snem snad každého z nás. Tento sen měl i rapper pocházející z Pittsburghu známý pod uměleckým jménem Mac Miller či v minulosti Easy Mac. Není divu, že detoritský stroj na prodej alb, vyhrávání různých hudebních ocenění, spolu s jeho neskutečným talentem pro lyričnost, je inspirací pro celou generaci rapperů.

“Ono se to skutečně podařilo. Během setkání to bylo poprvé, kdy jsem opravdu změknul a měl trému, jen jsem se usmíval… Bylo to jako ‘Sakra, vždyť tohle je Eminem!’ Chápeš? On je opravdu šíleně slavný,” rozpovídal se Mac Miller v rádiu Hot 97 DJům Ciphu Soundsovi a Peteru Rosenbergovi o setkání s Eminemem v Japonsku.

Mac si nedávno zlomil ruku během turné Under the Influence of Music, kde vystupoval společně s Wizem Khalifou a Kendrickem Lamarem. “S Eminemem jsme si hned padli do oka. Jenom jsem se zhluboka nadechl, Eminem vstoupil a začali jsme se smát. První, co se mě zeptal, bylo: ‘Tak, co se ti stalo s rukou?’ A já jsem odpověděl: ‘Byl jsem opilý a zlomil jsem si ji, když jsem udeřil do dveří.’ V tom se Em začal smát a řekl: ‘To je tak skurveně sladké.'”

I když je to momentálně jen ve hvězdách, zda tito dva umělci budou někdy spolu i pracovat na nějakých společných skladbách, Mac Miller přiznal, že by byl rád, kdyby měl s Eminemem více času, aby si mohli popovídat a aby získal rady do budoucna pro svou kariéru.

Na internetu se v srpnu objevila i společná fotka Eminema s Mac Millerem, kterou Mac vyfotil telefonem. Fotku Mac zveřejnil na svém Instagramu s popiskem “Yup”.

Mac Miller s Eminemem v Japonsku

Prelude

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *