No I.D., Eminem a jejich první spolupráce?

Chicagský hip-hopový a R&B producent známý jako No I.D. před nedávnem ohlásil, že chce s Eminemem nahrát několik společných skladeb. Dion Wilson, jak zní jeho rodné jméno, se proslavil zejména spoluprací s chicagským raperem Commonem.

No I.D.

S ním v roce 1994 vydal úspěšnou skladbu I Used to Love H.E.R. a je známý i pod přezdívkou “Kmotr chicagského hip-hopu”. Ve své bohaté kariéře spolupracoval s nejslavnějšími umělci USA, jako například Jay-Z, Nas, G-Unit, Kanye West či Big Sean. Stále je tu však několik jmen, s nimiž zatím ještě nemá společnou nahrávku. Jedním z nich je právě Eminem. To by se však mělo brzy změnit.

“Sedli jsme si s Eminemem, abychom si povídali o naší spolupráci. Dohodli jsme se, že zajdeme do studia a uvidíme, co z toho bude,” řekl No I.D. pro MTV News ve středu v Los Angeles během návštěvy G.O.O.D. Music Party v Moet Rosé Lounge v Bagatelle. “Eminem je jeden z nejlepších a já chci pracovat s těmi nejlepšími – pokusit se vytvořit další dobrou hudbu.” A jak bude znít spolupráce s Eminemem? “Jako hip-hop,” odpověděl s jistotou.

Pokud budou mít fanoušci štěstí, budou moci slyšet výsledek již brzy. Minulý měsíc Eminem potvrdil, že začal pracovat na svém sedmém studiovém albu a jeho partner z Bad Meets Evil, Royce da 5’9”, je díky této zprávě nadšený. “Marshall je momentálně ve studiu, aby nám mohl přinést ty nejúžasnější texty na světě,” řekl Royce, když se on a Slaughterhouse objevili 30. srpna v show RapFix Live. “Nejsem si jistý tím, jak budou lidé reagovat na některé věci, které jsem od něj za poslední dobu slyšel,” dodal.

Tak co si myslíte, jak dopadne spolupráce mezi No I.D. a Eminemem?

Prelude

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *