Soutěž o slevové kupóny a trička Beats by Dr. Dre

EminemWorld.cz vám přináší v pořadí druhou soutěž, ve které můžete hrát o slevové kupóny na sortiment firmy Monster Cable a trička Beats by Dr. Dre. Sponzorem této soutěže se stal internetový obchod MonsterCables.cz

Soutěž byla ukončena. Výherce byl vyhlášen zde.

O soutěži

Eminem soutěž

Soutěž bude probíhat v termínu od 11. listopadu 2012 do 25. listopadu 2012. Zúčastnit se jí mohou všichni uživatelé s trvalým bydlištěm v České nebo Slovenské republice. Každý jednotlivec smí v soutěži hlasovat pouze jednou z jedné IP adresy a e-mailu. Pokud dojde k duplicitnímu hlasovaní, je dotyčný ze soutěže vyloučen.

Vaším úkolem bude správně odpovědět na jedinou soutěžní otázku. Úspěšnému řešiteli bude přiřazeno ID, pod kterým bude veden. Po ukončení soutěže budou všechny správné odpovědi sečteny. Sponzor soutěže pak náhodně vybere dvě čísla. Uživatel s nižším ID získává první cenu, uživatel s vyšším ID získává cenu druhou. Záleží tedy na tom, kdo odpoví správně dříve.

O co se hraje

1. cena – SLEVA 25 % na nákup na www.monstercables.cz + triko Beats by Dr. Dre
2. cena – SLEVA 20 % na nákup na www.monstercables.cz + triko Beats by Dr. Dre

Fotografie trička: http://monstercables.cz/tricko-triko-beats-by-dr-dre

Sponzor

MonsterCables.cz

Hudba je bezesporu fenoménem dnešní doby. Každý den lidé chodí po ulicích s nejrůznějšími sluchátky na uších a vychutnávají si rozmanité tóny ještě rozmanitějších hudebních žánrů.

MonsterCables.cz

Zhruba před čtyřmi lety se pustila firma Monster Cable do práce na nových sluchátkách společně se známým rapperem Dr. Dre Cílem spolupráce bylo, aby sluchátka při reprodukci zvuku měla stejnou kvalitativní úroveň, jako když se hudba tvoří přímo v mixu ve studiu. Sluchátka Beats by Dr. Dre jsou k dispozici ve dvou základních variantách – buď jsou to klasické pecky do uší, anebo objemnější skládací, které se na oplátku mohou pyšnit aktivním potlačením okolní ho zvuku. To, co dělá ze sluchátek Beats by Dr. Dre jedničku, je však rozšířená frekvenční odezva, díky níž si můžete bezchybně vychutnat basovou složku písniček a také nové špičkové měniče, které zajistí možnost poslouchat hudbu opravdu nahlas bez zkreslení.

Pokud máte o sluchátka zájem a chtěli byste si je pořídit, dávejte si hlavně pozor, abyste opravdu koupili originál značková sluchátka Beats by Dr. Dre a ne podvrhy. Proto je lepší a rozumější nakupovat v autorizovaných obchodech, kterým je u nás kupříkladu e-shop MonsterCables.cz, kde najdete celou řadu sluchátek značky Monster a také spoustu dalších produktů spojených se zvukem. E-shop MonsterCables.cz sledujte i na jeho Facebook stránce Monstercable CZ, kde se objevuje spoustu novinek a soutěží o tyto top sluchátka a další ceny.

Otázka a správná odpověď

Jak se jmenuje vlastním jménem Dr. Dre?
Andre Romelle Young nebo Andre Young.

Soutěž byla ukončena. Výherce byl vyhlášen zde.

Nucks

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *