Bude mít Shady Records nového člena?

Hip-hopovým světem koluje zpráva, že Marshall Mathers alias Eminem by rád pod křídla vlastní nahrávací společnosti Shady Records získal nadějného amerického rappera Bobbyho Ray Simmonse – známého jako B.o.B.

B.o.B je v současné době upsán pod Grand Hustle Records, což je nahrávací společnost, kterou v roce 2003 založilil rapper T.I. společně s Jasonem Geterem. Také producent Jim Jonsin, spojený s Rebel Rock Entertainment, má Simmonse smluvně uvázaného. A právě Jonsinovi měl podle serveru AllHipHop rapper Eminem nedávno nabídnout, že Bobbyho ze smlouvy vykoupí. Údajně měl Jonsin odmítnout. Nicméně žádná z těchto zpráv nebyla z oficiálních míst potvrzena a ani vyvrácena, takže se necháme překvapit, jak nakonec souboj o 24letého umělce dopadne.

B.o.B

Pro Eminema a B.o.B by to nebyla první spolupráce. Již v minulosti spolu nahráli song Airplanes a Em se objevil i na Bobbyho mixtapu E.P.I.C., a to konkrétně v tracku Things Get Worse. B.o.B by o smlouvu se Shady Records nejspíše velmi stál, jelikož v jednom z rozhovorů pro MTV uvedl, že je Emův vášnivý fanoušek a mít možnost pracovat s Eminemem a získávat od něj rady je jeho velkým snem.

Romanie

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *