Dcera Eminema byla zvolena královnou školy

Eminemova dcera Hailie, které je již 17 let, se před nedávnem stala královnou své školy, Chippewa County High School a u ceremoniálu nemohli chybět ani její rodiče.

Místní deník Macomb Daily uvedl, že Eminem netrpělivě čekal na to, jak si jeho dcera převezme svou korunu. “Hailie přišla do školy v doprovodu své matky Kim, Eminem zatím čekal uvnitř, protože nechtěl způsobit rozruch a chtěl si naplno užít tuto chvíli se svou dcerou,” řekl jeden z přítomných rodičů.

Další dodal, že Eminem jen těžko skrýval svou pýchu a doslova zářil z místa kde seděl. “Otevřel dveře a ven vycházel s výrazem jako “tohle je moje dcera“, jednoduše jako hrdý otec.”

Eminem a Hailie

Hailie nikdy nebyla nějak zvýhodněna na škole jen kvůli otcově slávě. “Myslím, že všechny děti v okrese ukázali svůj respekt vůči její rodině ale nechali ji žít normální život, bez zbytečné pozornosti”, řekl jeden z rodičů.

Eminem už v minulosti řekl: “V první řadě jsem otec, jako rapper, takže moje dcera bude pro mě vždy na prvním místě ať se děje cokoli. Pokud se bude dít něco v jejím životě a bude pro ní důležité abych byl u ní, tak odložím všechny rozdělané věci, popřípadně si to přeorganizuji podle ní.”

Kralovna Hailie

Prelude

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *