Dcera Eminema byla zvolena královnou školy

Eminemova dcera Hailie, které je již 17 let, se před nedávnem stala královnou své školy, Chippewa County High School a u ceremoniálu nemohli chybět ani její rodiče.

Místní deník Macomb Daily uvedl, že Eminem netrpělivě čekal na to, jak si jeho dcera převezme svou korunu. “Hailie přišla do školy v doprovodu své matky Kim, Eminem zatím čekal uvnitř, protože nechtěl způsobit rozruch a chtěl si naplno užít tuto chvíli se svou dcerou,” řekl jeden z přítomných rodičů.

Další dodal, že Eminem jen těžko skrýval svou pýchu a doslova zářil z místa kde seděl. “Otevřel dveře a ven vycházel s výrazem jako “tohle je moje dcera“, jednoduše jako hrdý otec.”

Eminem a Hailie

Hailie nikdy nebyla nějak zvýhodněna na škole jen kvůli otcově slávě. “Myslím, že všechny děti v okrese ukázali svůj respekt vůči její rodině ale nechali ji žít normální život, bez zbytečné pozornosti”, řekl jeden z rodičů.

Eminem už v minulosti řekl: “V první řadě jsem otec, jako rapper, takže moje dcera bude pro mě vždy na prvním místě ať se děje cokoli. Pokud se bude dít něco v jejím životě a bude pro ní důležité abych byl u ní, tak odložím všechny rozdělané věci, popřípadně si to přeorganizuji podle ní.”

Kralovna Hailie

Prelude

  

4 komentáře: “Dcera Eminema byla zvolena královnou školy”

 1. eminem napsal:

  až na to že ta fotka, kde ukazuje fucker nie je ona

 2. pulsik napsal:

  Koukni na její twitter.

 3. eminem napsal:

  podla toho, aky twitter myslis, lebo je vela fake nickov, ona ma zablokovany twitter, len jej followers mozu vidiet jej fotky, tweety..

 4. George napsal:

  ehmm nebyla zvolena královnou školy ale královnou homecoming což je americká školní událost kdy se bývalí studenti vrací do školy a také na fotbalový zápas

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *