Detroitská klasika – Big Sean a Eminem

Není žádnou novinkou, že detroitský rapper Big Sean chce spolupracovat s hip-hopovou legendou Eminemem. Sean a Eminem se ve studiu setkali již v dubnu tohoto roku, aby zjistili, že mají hodně společného.

“Povídali jsme si několik hodin. Ještě před tím, než jsme začali pracovat,” uvedl Sean pro MTV News. Nepotvrdil však, zda se Eminem objeví již na jeho připravovaném druhém albu Hall of Fame, které má vyjít koncem srpna. Sean jen upřesnil, že hlavně bude záležet na tom, kdy Eminem dokončí svůj vlastní projekt – osmé studiové album. Jedna věc je jistá. Spolupráce Big Sean a Eminem to bude detroitská klasika.

Big Sean

Big Sean, vlastním jménem Sean Michael Anderson, se narodil v kalifornské Santa Monice, ale záhy se svojí matkou a babičkou přestěhoval do Detroitu, kde vyrůstal a dospěl. Detroit ovlivnil nejenom jeho hudební kariéru, ale i jeho pohled na svět, stejně tak jako tomu bylo u Eminema.

Přestože je mezi Seanem a Emem více jak desetiletý věkový rozdíl, shodli se na tom, že mají podobné zážitky. “Bylo to legrační, protože každý příběh, který jsem mu řekl o tom, jak jsem ztratil kamarády, přátelství, holky… Jak jsem našel nové přátele, on komentoval: ‘Člověče, to je bláznivý. Protože každý příběh, který jsi mi vyprávěl, tak já zažil taky jen trochu jinak’,”nadšeně popsal Sean setkání se svým idolem Eminemem.

Romanie

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *