Dr. Dre se vrací do studia, Eminemovo album téměř hotovo

Dr. Dre nepřestává stárnout, ale nikdy nezapomněl na jeho první lásku – hudbu. Ikona hip-hopu je zpátky ve své “laboratoři.”

Po zařazení Detoxu na seznam čekajících se Dr. Dre vrací na hudební scénu. “Dostal jsem inspiraci vrátit se do studia. Opravdu si užívám a baví mě být tvořivý. Baví mě zkoušet se sebou nové věci,” řekl během telefonátu na rádiu Power 106.

[jwplayer file=”http://www.youtube.com/v/JqcheaciCzs”]

I když byl zaneprázdněn ostatními pokusy a dobrodružstvími, hudba zůstala vždy jeho vášní. “Jak asi víte, už je to téměr 30 let, co jsem začal dělat s hudbou. Takže je to trochu těžké najít motivaci se vrátit do studia. Ale muzika je moje první láska a budu v ní pokračovat tak dlouho, dokud to bude jen možné.”

Také poznamenal, že Eminem se blíží dokončení alba. “Eminem dokončuje svůj projekt,” řekl Dre. V předchozím rozhovoru pro Billboard uvedl Eminemův manažer Paul Rosenberg, že album bude vydáno po americkém svátku zvaném Memorial Day (letos připadl na 27. 5. 2013).

V poslední době je Dr. Dre také zaneprázdněn prací na předplacených službách a výhodách, které získají zákaznící sluchátek Beats a budou představeny na konci roku.

Dr. Dre a Jimmy Iovine se sluchátkami Beats by Dr. Dre

LukEakaEminem

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *