Eminem ohlásil nové album

Po dlouhém čekání a spekulacích, jsme se konečně dočkali. Poté co Eminem na pár dní pozastavil svoje stránky, všichni tušili, že se začíná kolem alba něco dít. Po jejich opětovném spuštění na nás čekalo překvapení.

Nové album ponese název MMLP2 (Marshall Mathers LP II). Exkluzivními producenty budou Dr.Dre a Rick Rubin, který už produkoval první singl z alba. Datum vydání připadá na 5. listopadu letošního roku a Eminem nás navnadil rovnou novým singlem, který nese název Berzerk. K tomuto singlu také Eminem připravil na stránky dva trailery, kde se objevil jako Slim Shady. S obarvenými vlasy na blond, jako v dobách jeho největší slávy.

Beats x Eminem : Announcing MMLP2
[jwplayer file=”http://www.youtube.com/watch?v=SBDfRdz6yGI”]

Beats x Eminem : #NewBeatsStudio Commercial
[jwplayer file=”http://www.youtube.com/watch?v=peMSWg94ZwY”]

Minulý týden vyšel track nesoucí název Survival, který se stal officiální skladbou pro hru Call Of Duty: Ghosts. Eminem by měl být také součástí hry. Refrén k tomuto tracku nazpívala Liz Rodriguez (Echo, Almost Famous …) a nikoli Skylar Grey, jak si většina médií myslela. Na začátku září začne Eminem natáčet i officiální videoklip.

Eminem – Survival
[jwplayer file=”http://www.youtube.com/watch?v=o1Af8RrmLPY”]

Eminem také dal k dispozici svým fanouškům si objednat limitovanou edici trička k novému albu. Jejich počet byl omezený a během chvilky bylo vyprodáno. Eminem také jde s dobou a tak ho nově můžeme sledovat i na sociální síti Instagram. Sledovat ho můžete zde. Ihned po informaci, že album vyjde 5. listopadu se na internetu začali objevovat falešné a nepravdivé covery alba a tracklisty, avšak věřte, že žádný officiální cover, nebo tracklist zveřejněn nebyl. Doufejme, že se brzy dočkáme nových informací ohledně alba a dalších singlů.

LukEakaEminem

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *