Kdo vede nominace na MTV Europe Music Awards? Justin Timberlake a Macklemore & Ryan Lewis

Letošní MTV Europe Music Awards (MTV EMA) se budou konat 10. listopadu v holandském Amsterdamu. Zatím nebylo oznámeno, kdo bude přímý přenos ze Ziggo Dome moderovat, ale je jasné, kdo získal nejvíce nominací.

Letos si nejvíce nominací na své konto připsali americký zpěvák a herec Justin Timberlake a hip-hopová dvojice Macklemore & Ryan Lewis – shodně 5 nominací. Timberlake byl úspěšný již v srpnu na MTV Video Music Awards, když zvítězil v hlavní kategorii s videoklipem Mirrors. Se 4 nominacemi následují Lady Gaga, Justin Bieber, Miley Cyrus a Robin Thicke. Rapper Eminem byl nominovám ve 2 kategoriích a tudíž má šanci zvítězit jako Nejlepší zpěvák a Nejlepší hip-hop.

Justin Timberlake – Mirrors
[jwplayer file=”http://www.youtube.com/watch/?v=uuZE_IRwLNI”]

Pro upřesnění uvádím, že i letos jsou vyhlášeny vedlejší regionální kategorie, ve kterých budou o vítězství usilovat i interpreti z Česka a Slovenska. V kategorii Best Czech and Slovak Act byli nominováni Ben Cristovao, Celeste Buckingham, Peter Bič Project, Charlie Straight a Ektor & DJ Wich. V loňském roce zvítězil slovenský rapper Majk Spirit.

Hlasovat v jednotlivých kategoriích můžete na stránkách MTV až do 8. listopadu. Kompletní seznam nominací najdete zde: cz.mtvema.com/vote

Romanie

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *