Zemřel herec Paul Walker, hrdina série Rychle a zběsile

Ve věku 40 let zahynul při autonehodě americký herec Paul Walker. Hlavní představitel série Rychle a zběsile. Místo něho ale v prvním díle měl hrát Eminem.

Včera v 15.30 (PST) zahynul při autonehodě americký herec Paul Walker. Hrdina série Rychle a zběsile jel se svým kamarádem na charitativní akci k událostem na Filipínách. Herec údajně za volantem neseděl. Podle prvních informacích řidič nezvládl rychlost vozu a po nárazu do sloupu osvětlení a poté do stromu začal vůz hořet.

Zemřel herec Paul Walker

Ani jeden z mužů ve voze neměl šanci přežít. Jako první přinesl neověřené zprávy o Walkerově smrti webový server TMZ. Poté se už jen spekulace potvrzovaly. Nakonec i samotný Walkerův Twitter a Facebook účet potvrdil, že herec zemřel.

Na internetu se k situaci začali vyjadřovat i jeho kolegové. Například absolutně zdrcený Tyrese Gibson (který s ním hrál ve druhém dílu) nebo Vin Diesel, Jason Derulo, Ludacris, The Game a spousta dalších.

Když se v roce 2000 točil první díl série Rychle a zběsile, jako hlavní postavu chtěli producenti obsadit mimo jiné i Eminema. Pro něj by to byla první role vůbec, neboť v tu dobu se ještě ani nenatáčel film 8 Mile. Nakonec se však ale rozhodli pro roli Briana O’Connora obsadit právě Paula Walkera.


https://twitter.com/Akon/status/406995688812445697

LukEakaEminem

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *