Další videoklip z MMLP2 bude Headlights feat. Nate Ruess

Pro svůj nový videoklip si vybral Eminem Spikea Lee. Začátkem měsíce byla uveřejněna zpráva, že se tento legendární režisér bude podílet na novém klipu z desky The Marshall Mathers LP 2, a to ke skladbě Headlights feat. Nate Ruess. Natáčet se bude v Detroitu.

Eminem o tom dal vědět prostřednictvím Instagramu, kde uveřejnil svou fotku právě s režisérem Spikem Lee. “Spike přijel do Detroitu kvůli klipu Headlights… Bude brzy,” připsal k fotce Eminem.

Ve středu navštívil Spike Lee 8 Mile, ale nikomu neprozdradil, proč byl na místě. “Skvělá příležitost na to navštívit Motown v den výročí narození Marvina Gaye,” řekl ke své tehdejší návštěvě. Marvin Gaye byl významný americký soulový zpěvák, který se narodil právě 2. dubna 1939 (zemřel v roce 1984). Poté režisér Lee dodal: “Detroitská hvězda Eminem a já pracujeme společně na jeho krátkém filmu. Koho by to napadlo…”

Spike Lee s Eminemem zdraví z Detroitu

Se Spikem Lee v direktorském křesle lze očekávat filmový příběh bouřlivé minulosti složitých vztahů mezi Eminemem a jeho matkou. Song Headlights Eminem pojal jako omluvu své matce Debbie Mathers-Briggs. V písni asistuje také frontman a zpěvák skupiny Fun Nate Ruess.

Datum vydání nového videoklipu ještě nebylo zveřejněno. Níže si však můžete poslechnou alespoň audio této skladby. Pro ty, kdo jej ještě nějakým nedopatřením neslyšeli :)

Eminem – Headlights feat. Nate Ruess
[jwplayer config=”mp3″ file=”http://www.youtube.com/watch?v=dWKNEJ5QNuU”]

Nucks

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *