Eminem si před koncertem dopřál lázně

Eminem si poslední dny před koncertem v Londýně užíval v tamních lázních. Bouřlivý rapper chce na Londýn opravdu zapůsobit. Naposledy zde vystupoval v roce 2001.

Eminem zavítal do Coworth Park hotelu v Berkshire, na jihu Anglie. Zde podstoupil řadu relaxačních procedur, aby se připravil na jeho vyprodanou show, která ho čeká na stadionu Wembley v následujících dvou dnech.

Noviny The Sun citovaly svůj zdroj: “Eminem dostal všechny druhy léčby, které služby v Berkshire nabízejí. Vidí to jako dokonalou přípravu na velkou show, dokáže se tak zcela uvolnit. Je to perfekcionista a chce být nejlepší jak ve fyzické, tak i v psychické formě.”

Po jeho temnější minulosti chce Eminem na Anglii zapůsobit v tom nejlepším světle. Na podium v Londýně se vrací po 13 letech.

Eminem – Stan ft. Dido (Live from London 2001)
[jwplayer file=”http://youtu.be/zUFLqYETZm4″]

A i díky jeho temné minulosti, plné kontroverze, mu bylo letos zakázáno vystupovat v londýnském Hyde Parku. Jeho texty jsou prý přílíš útočné a jeho hudba by mohla obtěžovat okolní obyvatele. O tom, jak se nakonec Eminem na Wembley Stadium dostal si můžete přečíst zde.

Eminem na Wembley Stadium

LukEakaEminem

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *