Ochutnávka dokumentu Not Afraid: The Shady Records Story

Dr. Dre v novém dokumentu promlouvá o okamžiku, kdy prvně slyšel Eminemovu písničku a jaké měl myšlenky, když spolu poprvé pracovali.

Dre se mimo jiné vyjádřil k tomu, jak se k Eminemovi dostal a jaká byla jeho reakce, když prvně zaslech jeho nahrávku. “No, prvně jsem slyšel Eminemovu hudbu v Jimmyho (Jimmy Iovine) domě. Pár dní před tím dostal do rukou Eminemovu kazetu. Prý ji dostal od nějákýho brigádníka, kterej dělal v Interscope. Jimmy to vzal a pustil. Když jsem to slyšel, bylo to úžasný. Vůbec by mě nenapadlo, že je bílej. Nevěděl jsem to do doby, než jsme se potkali. Když jsem to tak poslouchal, řikal jsem si, ‘Ty krávo, co to je? S timhle týpkem se musim vidět.'”

Dále pokračuje o první vzájemné spolupráci: “První věc, kterou jsme udělali, bylo My Name Is. Měl jsem připravenej sample, o kterym jsem si myslel, že by mohl znít dost dobře. Hned jak jsem to pustil, Em začal – Hi, my name is.”

Během let se nechali Eminem a Dr. Dre slyšet, že po jejich prvním setkání strávili ve studiu kolem 6 hodin a nahráli 4-5 písniček. Více informací v novém dokumentu Not Afraid: The Shady Records Story, promluví zde zmiňovaný Dr. Dre, Eminem, 50-Cent, Paul Rosenberg, Royce Da 5’9″ a Mr. Porter.

CkrabKilla

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *