Headlights feat. Nate Ruess

Základní údaje

  • Režie: Spike Lee
  • Datum vydání: 11. květen 2014
  • Album: The Marshall Mathers LP 2 (2013)
  • Další: -

Informace o videoklipu

Na oslavu Dne matek vypustil Eminem svůj pátý videoklip z alba The Marshall Mathers LP 2, ve kterém se probírá ve vztahu se svou matkou. Emocionální video z jeho osmé studiovky bylo natočeno k singlu Headlights, kde spolupracoval zpěvák skupiny Fun Nate Ruess. Na režisérskou židli usedl proslulý Spike Lee.

“Jsem opravdu rád, co jsme vytvořili společnými silami pro song Headlights. Je to skvělý úpřímný příběh, který však obsahuje mnoho bolesti. Takový je ale život… Proto jsme tady v detroitské 8 Mile, protože právě zde se to všechno odehrálo,” nechal se slyšet režisér, který stojí za mnoha ikonickými videoklipy pro Michaela Jacksona, Prince nebo Public Enemy.

Eminem se prostřednictvím pohledu své matky Debbie vrací do svého mládí, potažmo na začátek své hudební kariéry. Ačkoliv mají za sebou oba společnou bouřlivou minulost vyúsťující v pošramocené rodinné vztahy, oslavuje Eminem všechny oběti, které musela jeho matka kvůli němu obětovat. V ručně psaném dopise se jí omlouvá, že ji veřejně zostuzoval. Klip obsahuje mnoho záběrů a fotografií z Eminemova dětsví, kdy vyrůstal v detroitské 8 Mile.

[jwplayer config=”16-9-caption” file=”http://www.youtube.com/v/7bDLIV96LD4″ captions.file=”/soubory/titulky/videoklipy/headlights.srt”]

Komentáře nejsou povoleny.