Detailní rozbor hitu Not Afraid od Eminema

Hudba je skvělý způsob jak vyjádřit své pocity, problémy, zkušenosti a tak dále a ještě je podat širokému spektru lidí v příjemné a upravené formě. Stejně tak umělci skrývají do svých textů často různé skryté významy, dvojsmysly, symboliku, texty jsou propleteny spoustou metafor a další formou depeší.

V mainstreamové tvorbě se často stává, že smysl a význam některých textů v písních je úplně odlišný, než si lidé myslí. Takovýchto písní bychom si mohli představit tucty, nicméně to bychom tu strávili přinejmenším roky. Ovšem jedna píseň si detailnější rozbor zaslouží, a sice hit Not Afraid od dnes snad nejslavnějšího rappera na světě – Eminema. Tento song zřejmě všichni znáte, nicméně věděli jste o čem doopravdy vypráví? Jaké skryté významy v sobě má?

mafiarecords.cz

Pokračování článku…

Nucks

  

2 komentáře: “Detailní rozbor hitu Not Afraid od Eminema”

  1. Michala napsal:

    Nechtělo se mi to komentovat, ale myslím, že sem tyhl věci nepatří, je dobře, že tu není žádný bulvár a články typu “Eminem se zase rozvádí” atd. je tu hudba, která lidi baví a o ní to co chtějí vědět a tak je to dobře, proto sem chodím. Tak proč začínat šířit blbosti o tom, že hudba má skytý význam nebo co?

  2. Nucks napsal:

    O toto téma jevili návštěvníci webu zájem, proto jsem článek přidal. Nikde není psáno, že tento rozbor od Farhana Khana vysvětluje pravý význam písně Not Afraid. Jedná se spíše o Khanův pohled na klip z jiné perspektivy. Osobně této tématice nejsem nakloněn (spíše naopak). Nicméně o něj žádali sami uživatelé, takže jsem neměl důvod jim nevyhovět. Každopádně díky za podnětný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *