Ohlasy fanoušků na desku Hell: The Sequel od Bad Meets Evil

Zhruba deset let trval spor mezi bývalými spolupracovníky Eminemem a Roycem da 5′9″. Až nyní se dali znovu dohromady a obnovili spolupráci, ze které mohou mít radost hlavně jejich příznivci. Před pár dny totiž vydali nové EP pod hlavičkou Bad Meets Evil.

Bad Meets Evil na albu Hell: The Sequel

Na Twitteru se pár dní od vydání alba rozhořela diskuze. Několik nadšených fanoušků se nechalo slyšet, že Hell: The Sequel je jednou z nejlepších nahrávek tohoto roku. „Bad Meets Evil vydali jedno z nejlepších hip-hopových alb tohoto roku. Royce se pořádně rozjel,“ píše jeden fanoušek na svém účtu. Britský rapper Sway DaSafo obdivně dodává: „Tohle je něco! Jsem rád, že hodili své spory za hlavu a jsou opět spolu. Oba ze sebe vydali to nejlepší.“ Legendární producent DJ Premier z Gang Starr prohlásil: „Taky jsem si musel koupit jejich desku.“ A další nadšený fanoušek přidal: „Koupil jsem si Hell: The Sequel. To album je fakt nadupané. Každý song na desce je skvělý.“ A na závěr reakce The Alchemista (Eminemův DJ a producent): „Čas Bad Meets Evil právě nastal.“

Bad Meets Evil v začátcích kariéry

Eminem a Royce da 5′9″ se poznali jako mladí nadějní rappeři už v roce 1997. Pod hlavičkou Bad Meets Evil tvořili několik let a vydali skladby jako Nuttin’ to Do, Scary Movies nebo Bad Meets Evil, která se objevila také na Eminemovo úspěšném albu The Slim Shady LP. Poté se dvojice nepohodla a rozdělila se. Hlavním důvodem ukončení spolupráce byl spor mezi Roycem a D12. Čas plynul a oba rappeři šli stále svou vlastní cestou. Až do dne, kdy se na internetu objevila informace, že se Roycova skupina Slaughterhouse upíše pod Shady Records. Po podpisu smlouvy se začali Eminem s Roycem znovu stýkat, což vyvrcholilo v obnovení spolupráce a vydání alba Hell: The Sequel.

Nucks

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *