50 Cent a DJ Drama vydali mixtape The Lost Tape

50 Cent pustil do světa svůj první velmi očekávaný “Gangsta Grillz” mixtape nazvaný The Lost Tape, na kterém se podílel DJ Drama a který měl svoji premiéru 22. května. Na mixtapu se kromě jiných objevují i beaty, které poskytli producenti Mike Will a AraabMuzik. V roli hosta se představil i Fiftyho dlouholetý kamarád Eminem.

“Dostal jsem Eminema na jeden z kousků,” prozradil ještě před vydáním Fifty v rozhovoru pro své stránky ThisIs50.com. Tím kouskem měl na mysli song nazvaný Murder One, který je na mixtapu třetí v pořadí a na jehož produkci se podílel již zmíněný AraabMuzik. K Murder One byl natočen i videoklip, který měl svoji premiéru 26. května. Klip se natáčel v newyorském Brooklynu a 50 Cent v něm rapuje mezi řetězy a jiskrami a v rukou střídavě svírá kladivo, sekeru a tyč. Možná z něj na vás půjde strach.

[jwplayer file=”http://www.youtube.com/v/eP31rw2kpTM”]

Celkem je na mixtapu 15 tracků, na kterých spolupracovali například 2 Chainz, Jeremih, Kidd Kidd a dokonce i dáma jménem Precious Paris. Na její adresu uvedl 50 Cent: “Líbí se mi, co Paris dělá.” Precious Paris a Snoop Dogg se společně představují ve skladbě nazvané Remain Calm, kterou produkoval Kon Hathaway.

Duo 50 Cent a DJ Drama se v jednom z rozhovorů rozpovídali o svých plánech do budoucna a prozradili, že chtějí ve spolupráci pokračovat. Takže mixtape The Lost Tape možná nebude jejich posledním počinem.

Romanie

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *