Crooked I o spolupráci s Eminemem

Jak už jsme informovali, skupina Slaughterhouse dokončila své album Welcome to: Our House, které vyjde 15. května pod hlavičkou Shady Records. Crooked I, jeden z členů Slaughterhouse, nedávno poskytl rozhovor pro časopis XXL Magazine, kde se rozhovořil o Eminemovo spolupráci a produkci na zmíněmé desce.

„Em vynaložil neuvěřitelné úsilí na tomto albu,“ řekl pro časopis Crooked I těsně před tím, než přijel do Emova nahrávacího studia v Detroitu. „Aranžoval, spolupracoval na písních, produkoval. Dal do toho opravdu mnoho. Možná tolik práce jako všichni ostatní členové Slaughterhouse,“ pokračoval pyšně Crooked.

Crooked I

Crooked I, vlastním jménem Dominick Wicklife, pochází z Long Beach v Kalifornii. Zkušenost má již se třemi nahrávacími společnostmi, ale jak sám uvádí, cítí, že s Emem u kormidla Shady Records je to zcela jiné. „Někdy, když se setkáte s někým z vedení, s lidmi, kteří vás upsali, tak se s nimi vyfotíte, potřesou vám rukou, pak to zveřejní v časopisu a vy už je vícekrát nevidíte. To Em tomu dává tolik času jako my a já to vítám, protože by to samozřejmě dělat nemusel,“ upřesnil Crooked a závěrem dodal: „Mám pocit, že přinášíme něco z té syrové MC energie. Je to nádherný pocit. Děkuji Bohu za ten stav.“

Welcome to: Our House je nejen název debutového alba skupiny Slaughterhouse, ale též název turné, na které se chystají její členové Crooked I, Joe Budden, Joell Ortiz a Royce da 5′9″. Turné startuje v březnu a postupně se představí v 50 amerických městech.

Romanie

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *