Demi Lovato by ráda spolupracovala s Eminemem

Americká herečka a zpěvačka Demi Lovato, která letos v srpnu oslaví 20. narozeniny, uvedla v jednom z rozhovorů, že by ráda navázala spolupráci s Eminemem. Lovato pro E! News doslova řekla: „Doufám, že budu moci pracovat s Eminemem. Je to můj oblíbený rapper, takže jakákoliv spolupráce s ním by byla úžasná.“

Demi Lovato

Pro mnohé hip-hopové příznivce může být překvapující, že Demi má v oblibě tento hudební žánr. Naproti tomu její fanoušci nejsou touto zprávou nijak zaskočeni, jelikož se zpěvačka již v minulosti vyjádřila o svojí náklonosti k rapu. Například na adresu Lila Wayna uvedla: „Zamilovala jsem si, jak Lil Wayne dělal píseň How to Love. Když jsem si ji pak poslechla, uvědomila jsem si, jaký je to skvělý song.“

Tato rodačka z Dallasu se nejdříve prosadila jako seriálová herečka (Camp Rock, Sonny ve velkém světě). Jako zpěvačka na sebe upoutala pozornost v roce 2008, kdy vydala své debutové album Don’t Forget, které se v hitparádě Billboard 200 umístilo na 2. místě a o rok později se svým druhým albem nazvaným Here We Go Again dokonce dobyla první místo této hitparády.

Demi Lovato není jediná zpěvačka, která spojuje pop a hip-hop. V čele tohoto trendu byla v roce 2011 Taylor Swift, která spolupracovala s T.I. a Nicki Minaj. Zdá se, že do budoucna se dočkáme nejedné spolupráce mezi popovými zpěváky a představiteli rapu.

Romanie

  

7 komentářů: “Demi Lovato by ráda spolupracovala s Eminemem”

 1. Romanie napsal:

  Já osobně této spolupráci nefandím. V budoucnu bych například ráda viděla společný projekt: Eminem & Skylar Grey :-)

 2. Marshal22 napsal:

  Eminem si jen tak nejakou pipinu nepusti k telu

 3. Kumbik napsal:

  Nesouhlasím chci, aby Eminem řekl na toto ne.

 4. martiaz napsal:

  Nedovedu si moc dobře představit, o čem by společná věc byla. O lásce kvůli věkovému rozdílu asi ne, ale nahrát nějakou věc na téma vztahu mezi fiktivním otcem a dcerou by nebyl špatný nápad. Ikdyž nejsem v zásadě proti, tak si stejně myslím, že se žádná spolupráce konat nebude. Zpěváků, nebo rapperů, kteří prohlásili, že chtějí pracovat s Emem a nic z toho nevzešlo už byla spousta.

 5. Jojo napsal:

  Ja si myslím že s tejto spolupráce nič nebude.

 6. selena gomes napsal:

  si sexy a vy padáš nejlíp na světě chceš semnou chodit?odpověz hned!!!!!!!!!!

 7. Anonym napsal:

  maš holku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *